Ieteikt

IT projektu vadītājs/-a produktu izstrādes nodaļā

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Vairāk par mums uzzini video.

Ja arī Tavi nākotnes mērķi ir lieli un Tevi interesē darbs pie dažādiem digitalizācijas projektiem, pievienojies mūsu komandai kā IT projektu vadītājs/-a jauno produktu izstrādes nodaļā!

Tavi pienākumi:

  • produktu pievienošanas optimizācija;
  • digitizācijas un autodigitizācijas projekti jauno produktu nodaļā;
  • printful IT projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mūsu prasības:

  • pieredze IT projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • izpratne par biznesa procesiem;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar dažādiem cilvēkiem un vadīt komandu;
  • zināšanas par UX;
  • priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.);
  • labas angļu valodas zināšanas;

Iepriekšēja pieredze programmētāja/-as amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 2000 - 4000 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no Tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un aprīkojumu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu - darbā varēsi ierasties līdz plkst.11.00;
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un nelielu motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)