Pasākumi

Pasākumu organizē

Latvijas Hokeja federācija

LHF galvenais uzdevums ir nodrošināt visu hokeja izlašu līdzdalību starptautiskajās sacensībās, valsts čempionātu organizēšana, Latvijas interešu pārstāvēšana IIHF un ārvalstīs, kā arī kopējā Latvija...

Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēles 2017

Piektdien, 21. aprīlī
19:30
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!
No 9. marta visās "BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības vietās un internetā http://www.bilsesuserviss.lv sākusies biļešu pārdošana uz Latvijas hokeja valstsvienības pārbaudes spēlēm ar Krievijas un Francijas hokeja izlasēm.
Latvijas hokeja valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija debija pie izlases stūres notiks 1. un 2. aprīlī „Arēnā Rīga” pret Krievijas izlasi. 7. un 8. aprīlī „Euro Hockey Challenge” tūres ietvaros Latvijas izlase aizvadīs divas spēles ar Baltkrievijas izlases hokejistiem. Jāatzīmē, ka tās būs pirmās valstsvienības spēles Daugavpilī. Iepriekš ārpus Rīgas ir spēlēts vienīgi Liepājā un Ventspilī.
Turpinājumā 14. un 15. aprīlī Latvijas valstsvienība izbraukumā sacentīsies ar Zviedriju, 21. un 22. aprīlī „Arēnā Rīga” ar Franciju. Pēdējās pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta tiks aizvadītas 30. aprīlī un 1. maijā izbraukumā ar Vāciju.
Atkarībā no sektora „Arēnā Rīga” vienas biļetes cena būs 18, 15, 12, 10 un 7 eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50%. Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties LHF, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi.
Savukārt uz Daugavpils spēlēm biļetes sāks tirgot no 13. marta un vienas sēdvietas biļetes cena būs 5 eiro, stāvvietas biļete maksās – 3,5 eiro. Turpretī, pērkot sēdvietas biļeti uz abām dienas spēlēm – 8 eiro.

Sarunas

  Pasākumu apmeklēja

  Citi pasākumi šajā vietā

  Sanktpēterburgas Valsts ledus balets-Gulbju ezers.
  Piektdien, 9. februārī 2018
  Kraftwerk 3D šovs | Arēnā Rīga
  Svētdien, 18. februārī 2018
  Depeche Mode
  Otrdien, 20. februārī 2018
  DEPECHE MODE
  Otrdien, 20. februārī 2018
  DINAMO RĪGA BĒRNU KLUBS 2017/2018
  Ceturtdien, 1. martā 2018
  SLAVENAIS KOMPONISTS UN PIANISTS LUDOVICO EINAUDI UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA
  Pirmdien, 9. aprīlī 2018