Pasākumi

Pasākumu organizē

Latvijas Hokeja federācija

LHF galvenais uzdevums ir nodrošināt visu hokeja izlašu līdzdalību starptautiskajās sacensībās, valsts čempionātu organizēšana, Latvijas interešu pārstāvēšana IIHF un ārvalstīs, kā arī kopējā Latvija...

Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēles 2017

Piektdien, 21. aprīlī
19:30
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!
No 9. marta visās "BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības vietās un internetā http://www.bilsesuserviss.lv sākusies biļešu pārdošana uz Latvijas hokeja valstsvienības pārbaudes spēlēm ar Krievijas un Francijas hokeja izlasēm.
Latvijas hokeja valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija debija pie izlases stūres notiks 1. un 2. aprīlī „Arēnā Rīga” pret Krievijas izlasi. 7. un 8. aprīlī „Euro Hockey Challenge” tūres ietvaros Latvijas izlase aizvadīs divas spēles ar Baltkrievijas izlases hokejistiem. Jāatzīmē, ka tās būs pirmās valstsvienības spēles Daugavpilī. Iepriekš ārpus Rīgas ir spēlēts vienīgi Liepājā un Ventspilī.
Turpinājumā 14. un 15. aprīlī Latvijas valstsvienība izbraukumā sacentīsies ar Zviedriju, 21. un 22. aprīlī „Arēnā Rīga” ar Franciju. Pēdējās pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta tiks aizvadītas 30. aprīlī un 1. maijā izbraukumā ar Vāciju.
Atkarībā no sektora „Arēnā Rīga” vienas biļetes cena būs 18, 15, 12, 10 un 7 eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50%. Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties LHF, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi.
Savukārt uz Daugavpils spēlēm biļetes sāks tirgot no 13. marta un vienas sēdvietas biļetes cena būs 5 eiro, stāvvietas biļete maksās – 3,5 eiro. Turpretī, pērkot sēdvietas biļeti uz abām dienas spēlēm – 8 eiro.

Sarunas

  Pasākumu apmeklēja

  Citi pasākumi šajā vietā

  Superkross arēnā Rīga
  Sestdien, 21. oktobrī
  "LABVĒLĪGAIS TIPS" jubilejas šovs "SUDRABKĀZAS" ARĒNA RĪGA
  Piektdien, 27. oktobrī
  Bočelli koncerts
  Otrdien, 7. novembrī
  Ričards Klaidermans ar simfonisko orķestri
  Trešdien, 8. novembrī
  HURTS
  Ceturtdien, 9. novembrī
  HURTS - koncerttūre THE DESIRE TOUR 2017
  Ceturtdien, 9. novembrī