Pasākumi

Pasākumu organizē

Izrāžu apvienība Panna

PANNAS TEĀTRIS - izrādes normāliem cilvēkiem! "Saimnieks meklē saimnieci", "Bruņota un Bīstama", "Tāda es esmu", "Gribu Bērnu!" , "Kukulis" Lomās: Ģ...

SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI 21. martā Rojā!

Otrdien, 21. martā
19:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!

SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI Rojā!

21. martā plkst. 19:00 izrāžu apvienība „Pannas Teātris” ar jaunāko izrādi – komēdiju „Saimnieks meklē saimnieci” viesosies Rojas kultūras centrā.
Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.


TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana kameru priekšā jaunajā situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”, ļaus atpazīt arī citus šovus, kas TV skatītājiem kļuvuši par ikdienu. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve atrodas tepat blakus, nevis tur, TV ekrānā.
Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Madara Melne-Tomsone, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš vai Imants Strads.
Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar ”Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”, kuras smīdinājušas skatītājus gandrīz visās Latvijas pilsētās.
Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīzes" un kultūras centra kasēs.

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja

    Citi pasākumi šajā vietā