CharmFarm

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 128
Šobrīd lieto: 12

 

Par aplikāciju

Esi sveicināts Brīnumu mežā, Burvi! Mums ir vajadzīgs Tava palīdzība, lai atjaunotu meža maģiskās spējas un seno dienu skaistumu.

Mēs esam Tevi gaidījuši jau ilgi! Šī ir Tava iespēja pārvērst šo niecīgo ciematiņu neticami skaistā Burvestību zemē. Šajā grūtajā uzdevumā Tu nebūsi viens - ir laiks iepazīties ar Taviem jaukajiem palīgiem. Viņi ir šeit, ai palīdzētu Tev ar visiem uzdevumiem, pie tam uz viņiem varēsi izmēģināt arī savas burvestības, lai ātrāk paveiktu misijas. Tāpat Tevi gaida arī krāsainas celtnes, maģiski radījumi, tūkstošiem uzdevumu un, protams, tonnām burvestību.

Charm Farm piedāvā:
 • Skaistus grafiskos risinājumus un vienmēr augošu dekorāciju klāstu 
 • Intuitīvu spēles izstrādi, viegli saprotamas un uztveramas pamācības
 • Aizraujošus uzdevumus un misijas
 • Burvestības. Nekas nav neiespējams - ikviens var uzburt savu sapņu pasauli
 • Un vissvarīgāk - daudz, daudz prieka!

Svarīgi! Spēle ir pieejama angļu valodā, bet diemžēl ne latviešu valodā - taču atbalsts un atbildes uz kļūdu ziņojumiem un sūdzībām portāla ietvaros tiks sniegts latviešu valodā!

Runā

  Atjauninājumi

  Piedalies un laim…

  31. jūl 13:19
  Drosmīgie piloti beidzot ir nosēdušies Maģiskajā mežā un sacencības sit augstu vilni! Turklāt, Tu vari piedalīties ne tikai komandās, bet arī individuāli! Dabū ekstra uzvarētāja punktus un ekstra balvas…

  Pievienojies vēja…

  25. jūl 17:45
  Maģisko lietu pazinēji, esiet gatavi nākošajam izaicinājumam! Cerams, ka nebaidies no augstuma, jo mēs dosimies augstu debesīs ar gaisa baloniem! Pievienojies komandai un sasniedz finišu pirmais! Kā…

  Uzaicini draugu