CharmFarm

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 93
Šobrīd lieto: 12

 

Par aplikāciju

Esi sveicināts Brīnumu mežā, Burvi! Mums ir vajadzīgs Tava palīdzība, lai atjaunotu meža maģiskās spējas un seno dienu skaistumu.

Mēs esam Tevi gaidījuši jau ilgi! Šī ir Tava iespēja pārvērst šo niecīgo ciematiņu neticami skaistā Burvestību zemē. Šajā grūtajā uzdevumā Tu nebūsi viens - ir laiks iepazīties ar Taviem jaukajiem palīgiem. Viņi ir šeit, ai palīdzētu Tev ar visiem uzdevumiem, pie tam uz viņiem varēsi izmēģināt arī savas burvestības, lai ātrāk paveiktu misijas. Tāpat Tevi gaida arī krāsainas celtnes, maģiski radījumi, tūkstošiem uzdevumu un, protams, tonnām burvestību.

Charm Farm piedāvā:
 • Skaistus grafiskos risinājumus un vienmēr augošu dekorāciju klāstu 
 • Intuitīvu spēles izstrādi, viegli saprotamas un uztveramas pamācības
 • Aizraujošus uzdevumus un misijas
 • Burvestības. Nekas nav neiespējams - ikviens var uzburt savu sapņu pasauli
 • Un vissvarīgāk - daudz, daudz prieka!

Svarīgi! Spēle ir pieejama angļu valodā, bet diemžēl ne latviešu valodā - taču atbalsts un atbildes uz kļūdu ziņojumiem un sūdzībām portāla ietvaros tiks sniegts latviešu valodā!

Runā

  Atjauninājumi

  Labo kaimiņu BONUSS

  28. sep 00:00
  Labi kaimiņi ir īsta svētība, bet vēl labāk ir pašam būt superīgam kaimiņam! Nenokavē iespēju šajā nedēļas nogalē piektdien, sestdien un svētdien izdarīt ko jauku savam kaimiņam un saņemt vērtīgu bonu…

  Sulīgie piedzīvojumi

  31. mai 12:59
  Ak, cik karsti ir Maģiskajā mežā! Tātad - vislabākais laiks sagatavot sulas un doties piknikā, lai ķertu taurenīšus. Bet suliņas garšo ne tikai taureņiem - varbūt izdosies ar tām pievilināt Motliju? Pievienojies!…

  Uzaicini draugu