Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 324
Šobrīd lieto: 10

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Pievienojies izme…

  16. aug 09:43
  Kāds ir aplaupījis lāci un iztukšojis visu naudas tvertni! Mums vajag Tavu palīdzību, lai notvertu noziedziniekus un atgrieztu to, kas nozagts. Kā arī, neaizmirsti iegriezt laimes ratu. Tas var palīdzēt…

  Vēl vairāk jautrī…

  8. aug 13:50
  Jaunākajā atjauninājumā spēlē Dreamfields, mēs atgriežam atpakaļ zemūdens valstību, kur visi spēlē paslēpes! Pievienojies pārējiem šajā jaukajā spēlē ar vairākām jaunām dekorācijām: Nemo, Groto, un citām…

  Uzaicini draugu