Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 305
Šobrīd lieto: 8

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Zemūdens piedzīvo…

  13. jūn 18:35
  Jaunākajā atjauninājumā spēlē Dreamfields mēs Tevi aizvedīsim zemūdens pasaules ceļojumā! Dodies okeāna dzīlēs un palīdzi mums atbrīvot karaļvalsts pili no ļaunās zemūdens raganas Urzulas burvestībām! Jaunas…

  Savas durvis atve…

  5. jūn 17:28
  Piedzīvo vēl neaizmirstamus piedzīvojumus! Sapņi ir pilni pārsteigumu. Atklāj zemūdens valstības burvību, kā arī pavisam īpašu un unikālu būtni. Pievienojies Dreamfields jau tagad un nokļūsti zemūdens…

  Uzaicini draugu