Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 398
Šobrīd lieto: 22

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Satiec pūķus šone…

  18. apr 15:45
  Ielec savā sapņu pasaulē un ceļo uz seno pilsētu, kuru apdzīvo pūķi! Nebaidies, ja tie parādās, tie ir miermīlīgi. Paīdzi viņiem atjaunot savu pilsētu un tiec pie unikālām dāvanām! Palīdzi pūķiem,…

  Pievienojies Lies…

  3. apr 13:53
  Gatavošanās festivālam jau ir sākusies! Pievienojies lāčiem un palīdzi viņiem noorganizēt šo brīnišķīgo notikumu. Visi kopā ievietosim liesmiņu ūdenī un iedomāsimies vēlēšanos, pirms tā aiziet pa straumi. Jauna…

  Uzaicini draugu