Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 491
Šobrīd lieto: 38

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Maģiskā ziemas mā…

  11. jan 14:09
  Šonedēļ Sapņu Pasaulē pacelsim sniegavīru celšanu pilnīgi jaunā un kosmiskā līmenī. Pievienojies lāčiem, lai radīt apbrīnojamu ziemas mākslu un būvēt neticami skaistas ledus skulptūras! Ziemas brīnumzeme…

  Ziemassvētku bonu…

  21. dec 2017 13:30
  Priecīgus Ziemassvētkus, draugi! Ziemassvētku vecītis ir ciemojies arī Sapņu Pasaulē un atstājis ļoti īpašus dāvanu bonusus līdz pat +90% JAU RĪT. Akcija spēkā no 22. līdz 26. decembrim. Ielūkojies…