Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 528
Šobrīd lieto: 25

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Sacensību laiks -…

  21. sep 00:00
  Lāči visu vasaru ir trenējušies Sapņu Pasaules skolas sacensībām. Kā zināms - mens sana in corpore sano jeb veselā miesā vesels gars - tāpēc šajā nedēļā lietā būs jāliek kā muskuļi, tā prāts. Uzbūvē…

  Atpakaļ uz skolu!

  13. sep 16:38
  Vai tu dzirdi, kā skolas pagalmā spēlējas bērni? Ir sācies jaunais semestris! Laiks doties uz bibliotēku pēc pāris noderīgām lietām. Mums vajadzēs grāmatas, lai gūtu panākumus, bet izskatās, ka dažas…