Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 300
Šobrīd lieto: 17

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Palīdzi sagatavot…

  16. mai 12:45
  Laiks ballītei, ziedošu ziedu un atdzimstošās mīlestības sezonai.... Kopā ar lāčiem radi perfektu atmosfēru šim skaistajam notikumam. Svini pavasari kopā ar lāčiem, pievienojies Dreamfields jau t…

  Saldo desertu sez…

  9. mai 10:16
  Ievērtē jaunākos atjauninājumus spēlē Dreamfields un nogādā lāčiem garšīgo saldējumu! Izpildi uzdevumu un uz pagatavo lielu spaini ar saldējumu pilnīgi visiem ciema lāčiem! Pievienojies Dreamfields…

  Uzaicini draugu