Imperia Online

 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "Imperia Online" JSC
Lietotāji 24h: 18
Šobrīd lieto: 2

 

 

Par aplikāciju

ImperiaOnline - Tiešsaistes online stratēģijas spēle!

ImperiaOnline ir vairāk kā tikai spēle! Ja vēlies sajusties kā īsts vidusslaiku valdnieks, šī ir ideāla vieta Tev. Spēles sniegtās iespējas komunicēt, sastrādāties un tās uzsvars uz kvalitāti noteikti padarīs to par vienreizēju pieredzi!

Vislielākā priekšrocība ir tā, ka Tu sacentīsies pret citiem cilvēkiem. Te nepastāv datora kontrolēti varoņi, vai arī parastas misijas un uzdevumi, te nav robežu, ko tu vari sasniegt - viss atkarīgs tikai no Tevis paša - no ikdienas lēmumiem un darbībām! Un tas viss ir saistīts arī ar tūkstošiem citu spēlētāju darbībām un plāniem!

Imperia Online spēlē tu vari būt jebkas - viltīgs diplomāts, kurš manipulēs ar citiem cilvēkiem, lai iegūtu sev labumu; iekarotājs, kurš neapstāsies līdz kamēr nebūs izrēķinājies ar visiem saviem pretiniekiem; godīgais karavīrs, kura mērķis ir panākt balansu pasaulē; miera radītājs, kurš apvienos ienaidniekus... vai arī jebkas cits, ko vēlies - robežu nav!

Izvēle ir tieši tavās rokās!

Svarīgi:
Spēle ir pieejama angļu valodā + 20 citās valodās (flag:eu)  (tajā skaitā arī vācu (flag:de) , krievu (flag:ru) , bet diemžēl ne latviešu valodā) - taču atbalsts un atbildes uz kļūdu ziņojumiem un sūdzībām, protams, tiks sniegts Latviešu valodā (flag:lv)

Runā

  Atjauninājumi

  Unikālas balvas s…

  24. aug 16:45
  400 jauni spēles elementi, bonusi un pārsteigumi katram spēlētājam svētku jubilejā! Nenokavē, paņem savas balvas! https://www.draugiem.lv/imperiaonline/

  Ziemas notikums I…

  20. dec 2019 15:54
  Pievienojies lielajam ziemas notikumam un jaunumiem spēlē līdz pat 3. janvārim! Daudz jo daudz Ziemassvētku dāvanu, ieskaitot 400 ziemas tēmas ikonas, daudz resursu, ātrāka māju būve un pētniecības darbi,…

  Uzaicini draugu