Bruņinieki un princeses


 

Ieteikt

Informācija

Izstrādātājs: "101XP" LTD
Lietotāji 24h: 663
Šobrīd lieto: 97

 

 

Par aplikāciju

Laipni lūgti brīnumainos bruņinieku un princešu laikos. Mūsu karaļvalstī varoņus gaida kaujas slava, bagātība un tituli.

Piedzīvojumiem sākoties, tu varēsi izvēlēties savu personāžu: tas var būt vai nu jauns Bruņinieks-ieroču nesējs, vai arī jauna Galma dāma.

Ja izvēlēsies dāmu, kļūsi par pamestībā nonākušās muižas īpašnieci. Tev būs jāpielieto savas burvju spējas, lai parūpētos par augiem un dzīvajām radībām muižas apkārtnē un atgrieztu savām dzimtajām mājām to skaistumu!

Ja tomēr izvēlēsies īstā bruņinieka ceļu, tev būs jāpiedalās daudzās kaujās. Tām tu gatavosies savā pārgājiena nometnē, iegūstot pieredzi, slavu, naudu un titulus.

Abi personāži bērnībā piedzīvojuši traģēdiju, abi ir bāreņi, abus audzinājuši radi. Priekšā tevi gaida pārsteidzoši sižeta pagriezieni, galma intrigas un bīstami piedzīvojumi. Tev būs jāatklāj vecāku bojāejas noslēpums un jāatrod sava otrā pusīte, ar kuru tu dalīsi priekus un bēdas, iekarosi jaunas un apsaimniekosi jau iekarotas zemes.

Runā

  Atjauninājumi

  Sera Rolanda likt…

  18. jan 2017 13:18
  Jauni uzdevumi. Pildi uzdevumus un uzzini par sera Rolanda likteni! 10 jauni uzdevumi (pieejami no 10. līmeņa)! Dāmas saņems botu-Bruņinieku. Bruņinieki saņems rubīnus.

  Skulptūru meistars

  10. jan 2017 20:38
  Negaidītā tikšanās bargajā ziemas laikā! Iepazīsties ar prasmīgu tēlnieku un iemācies taisīt ledus skulptūras. Ienāc spēlē katru dienu, lai uzklausītu talantīgā jaunā meistara pamācību. Par katru uzklausīto…

  Uzaicini draugu